Strona programu ->

 

TRZECI PROJEKT

 

Tytuł projektu: Catch Scratch and code a message!
TwinSpace projektu ->

 

Nasze działania:

Rozpoczynamy nasz projekt ->

Czwartkowe programowanie ->

Gdzie jest Zymałek ->

Zaproszenie do Ministerstwa Cyfryzacji ->

Programowaliśmy Ozoboty ->

Obalamy mity, czyli roboty w akcji ->

"Pani Twardowska" zamknięta w Scratchu ->

Czy ktoś zna adres do twórców Scratcha? ->

Horrible story ->


 

 

DRUGI PROJEKT


Tytuł projektu: Matematyka jest piękna


 

TwinSpace projektu ->

 

Certyfikat eTwinning


 

 

 

 

 

PIERWSZY PROJEKT

 

Tytuł projektu: Handmade Xmas cardsTwinSpace projektu ->

 

Certyfikat eTwinning

 

 

Nasze kartki poszły w świat!

Przez ostatnie dwa miesiące realizowaliśmy nasz pierwszy projekt w programie eTweening "Handmade Xmas cards". W projekcie tym wzięły udział 84 europejskie szkoły. Praca nasza polegała na zaprojektowaniu, wykonaniu a następnie wysłaniu kartek świątecznych (wraz z życzeniami napisanymi w języku angielskim) do pozostałych szkół zaangażowanych w realizację projektu. Pracę w projekcie podzieliliśmy na kilka etapów. Zaczęli uczniowie klas I- VI, którzy to wykonali przepiękne kartki świąteczne...


Następnym etapem zajęły się panie anglistki, które to wraz z uczniami ułożyły życzenia oraz wypisały je na przygotowanych kartkach.


Następnie kartki spakowaliśmy do kopert, które zaadresowaliśmy do szkół z Grecji, Włoch, Polski, Rumunii, Bułgarii, Cypru, Słowacji, Anglii, Niemiec, Finlandii, Portugalii, Litwy, Holandii, Turcji, Francji, Hiszpanii i  Belgii.

W piątek, 5 grudnia 2014 r., wszystkie nasze koperty wysłaliśmy do adresatów. Teraz już nic nam nie pozostaje jak czekać na kartki zwrotne, które otrzymamy od wszystkich tych szkół, do których wysłaliśmy nasze "Handmade Xmas cards". Mamy nadzieję, że wszystkie one dotrą do nas jeszcze przed świętami.

 

Otrzymaliśmy świąteczne kartki

Przez ostatnie dwa miesiące realizowaliśmy projekt "Handmade Xmas cards". O jego kolejnych etapach pisaliśmy całkiem niedawno -> Nasze kartki poszły w świat!

Teraz przyszedł czas na pokazanie wspaniałych świątecznych prac, które do nas dotarły z wielu państw uczestniczących w programie eTwinning. Przepiękne świąteczne kartki otrzymaliśmy od uczniów z Grecji, Niemiec, Włoch, Turcji, Anglii, Polski, Francji, Bułgarii, Finlandii, Słowacji, Rumunii, Belgii i Hiszpanii. Każda z nich jest inna, wyjątkowa...

Za wszystkie kartki bardzo dziękujemy!

dscn2380dscn2382dscn2383dscn2384dscn2386dscn2387dscn2389

Designed by Free Joomla Templates
Projekt i wykonanie: Wioletta Szwebs