Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym

 

Jeśli jesteś uczennicą/uczniem szkoły podstawowej w Łodzi lub w województwie łódzkim, nie przestawaj czytać...

Jeśli lubisz robić zdjęcia, nie przestawaj czytać...

Jeśli jesteś dobrą obserwatorką, dobrym mówcą, kochasz piękno, jeśli... nie posiadasz żadnej z wyżej wymienionych cech, także nie przestawaj czytać...

Na pewno kiedyś słyszałeś powiedzenie „Ryby i dzieci głosu nie mają!”, ale my wolimy nasze:

DZIECI NIE RYBY I SWÓJ GŁOS MAJĄ!

Jeśli podczas wakacji, nad morzem lub w górach, albo w mieście, w słońcu, w deszczu... zauważysz coś, co chciałbyś sfotografować, ponieważ wydaje Ci się: piękne, ważne, śmieszne, dziwne, radosne, oburzające, niezwykłe. Jeśli uznasz, że chciałbyś się swoją radością, zdziwieniem, złością, zachwytem, podzielić z innymi – ZRÓB ZDJĘCIE!

Może coś Ci się podoba i uważasz, że należy to pokazać innym. Może coś Cię denerwuje i jesteś przekonana/y, że należy to zmienić. ZRÓB ZDJĘCIE! I prześlij je do nas. Wszystkie informacje na temat konkursu znajdziesz w załączonym regulaminie.

Regulamin konkursu fotograficznego -> (pdf)

 

CZEKAMY NA TWOJE ZDJĘCIE!