Strona programu ->

(rok szkolny 2018/2019)

Poprzez Niepodległą

O projekcie:

Członkowie projektu: nauczyciele i uczniowie ze wielu miejscowości w Polsce.
Założeniem projektu jest stworzenie wirtualnego przewodnika po miejscowościach w Polsce.
Wspólne świętowanie rocznicy odzyskania niepodległości (tworzenie i wysyłanie kartek z życzeniami).
Opracowanie poradnika: „Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci”.

(rok szkolny 2017/2018)

Jobs of the future - our future jobs

TwinSpace projektu ->

Rozpoczęliśmy nowy projekt eTwinning "Jobs of the future - our future jobs" (tłum. "Zawody przyszłości - nasze przyszłe zawody"), w którym nasi siódmoklasiści zgłębiają zagadnienia związane z pracą, karierą i rozwojem osobistym. Pierwszym etapem było opisanie w języku angielskim swojej wymarzonej pracy. Kim chcę zostać? Jakie cechy powinienem posiadać? Co muszę zrobić, by zdobyć wymarzony zawód? Pomysły dojrzałe i konkretne! Jesteśmy pod wrażeniem! Wkrótce uchylimy więcej rąbka tajemnicy...

Healthy life - happy life

Christmas Cards Exchange

(rok szkolny 2016/2017)

Catch Scratch and code a message!

TwinSpace projektu ->

Zadaniem uczestników projektu jest tworzenie w programie Scratch własnych programów, których tematyka została zaplanowana na każdy miesiąc:

• Grudzień - Making Christmas cards (animations)
  • Styczeń - We create projects in which students learn vocabulary in English language (winter subjects, i.e. snow, winter, snowman, etc.)
  • Luty - Creating projects in which we describe our city, where our students live in (of course in English)
  • Marzec - My favorite book.
  • Kwiecień - Easter celebrations (Easter cards)
  • Maj - You are choosing the subject of the project. Let your creativity get carried away!
  • Czerwiec - creating projects in which students plan their holiday travel.

Międzymiastowe programowanie (relacja)

Matematyka jest piękna

TwinSpace projektu ->

Celem projektu jest zachęcenie uczniów do odkrywania w matematyce piękna. Pokazania jej szerokiego zastosowania w sztuce, architekturze, kulturze, muzyce oraz wielu dziedzinach życia codziennego.

Prace z wykorzystaniem figur płaskich

Figury geometryczne wokół nas

Konkurs matematyczny "Konkursowo - odlotowo!"

Handmade Xmas cards

Finał projektu