Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 

Sukcesy sportowe:

 

Inne:

Ogólnopolski Konkurs Meet and Code 2018

zwycięstwo: klasa 5c

czytaj więcej ->

 

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Super czytacze"

I miejsce: zespół uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich

czytaj więcej ->

 

Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Książki naszych marzeń"

I miejsce: Magdalena Rojek (5c)

III miejsce:  Zofia Kornat (5c)

czytaj więcej ->

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

wynik bardzo dobry w kategorii Beniamin:

Jan Świerczyński (5c)

wyróżnienie w kategorii Maluch:

Franciszek Kulig (3a), Nina Skonieczko (3a), Zuzanna Staniszewska (4b), Zofia Jasińska (4a), Filip Staszewski (4b)

wyróżnienie w kategorii Beniamin:

Maksymilian Gawin (5c)

 

III Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Dziś uczeń - jutro programista"

wyróżnienie: Maksymilian Gawin (5c)

czytaj więcej ->

 

XVI  Międzyszkolne Lalkowe Spotkania Teatralne „Lalka z morskich głębin”

nagroda: Kinga Fałek (5c)

wyróżnienie: Nadia Chojnacka (5a)

czytaj więcej ->

 

XVII Konkurs Matematyczny „Matematyczne wędrówki po Łodzi”

I miejsce: Mikołaj Sawecki (7a) i Mykhailo Holoshchapor (7c)

czytaj więcej ->

 

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2010/2011

 

Oliwer Bińkowski (5a), Adrian Szarapow (5b), Jakub Żebrowski (5a) - I miejsce w IV edycji międzyszkolnego konkursu „ŁÓDŹ W LICZBACH”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 36 w Łodzi

Oliwer Bińkowski (5a), Adrian Szarapow (5b), Jakub Żebrowski (5a) - I miejsce w II konkursie wiedzy regionalno-ekonomicznej z elementami statystyki „ZWIEDZAJ, ANALIZUJ I OBLICZAJ”

Daniel Tłoczek (6a) - II miejsce w VI edycji konkursu matematycznego "MATEMATYKA NA CZTERECH KÓŁKACH"

Grzegorz Walczak (6b) - III miejsce w VI edycji konkursu matematycznego "MATEMATYKA NA CZTERECH KÓŁKACH"

Julia Dąbrowska (4b) - I miejsce w Ogólnołódzkim Konkursie Wiedzy o Ptakach

Maciej Świderek (4b) - III miejsce w II konkursie plastycznym wiedzy regionalno-ekonomicznej z elementami statystyki „ZWIEDZAJ, ANALIZUJ I OBLICZAJ”

Jakub Tomaszewski (4c) - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "KOSZYK WIELKANOCNY" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 206 w Łodzi

Agnieszka Mikosińska (5b) - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "KOSZYK WIELKANOCNY" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 206 w Łodzi

Zuzanna Czesny (Ib) - III miejsce w konkursie plastycznym "Przygody misia Uszatka"

Alicja Pełczyńska (VIa) - I miejsce w w konkursie plastycznym  „ITPOK - energia z odpadów".

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018

 

Sukcesy sportowe:

 XII Biegu Olimpijczyków

III miejsce: drużyna w składzie:

Aleksandra Sławnikowska (6a)
Oliwia Bugajska (6b)
Julia Wac (6c)
Julia Kowalska (6b)
Nikola Kołodziejczyk (4b)
Klaudia Orkisz (4b)
Jan Kobyliński (7b)
Hubert Grosicki (6c)
Filip Chełmiński (7a)
Dawid Górniak (6c)
Dawid Grosz (4c)
Krystian i Krzysztof Makowscy (5a, 6c)

I miejsce: Jan Kobyliński (7b)

II miejsce: Mateusz Graczyk (4a)

III miejsce: Maciej Król (4a)

czytaj więcej ->

 

Mistrzostwa Łodzi w czworoboju lekkoatletycznym

I miejsce: drużyna w składzie:

Jakub Mikołajczak (6b)
Krystian Zych (6a)
Bartłomiej Grodzicki (6c)
Hubert Grosicki (6c)
Stanisław Wojdyn (6c)
Dawid Górniak (6c)

czytaj więcej ->

 

Inne:

 

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Super czytacze"

I miejsce: zespół uczniów klas drugich i trzecich

III miejsce:  zespół uczniów klas pierwszych

czytaj więcej ->

 

Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Książki naszych marzeń"

I miejsce: Julia Balcerzak (7a)

II miejsce:  Anna Zielińska (7a)

czytaj więcej ->

 

XXI Międzyszkolny Konkurs "I Ty zostaniesz Omnibusem"

II miejsce: Zuzanna Staniszewska (3b)

czytaj więcej ->

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

wyróżnienie w kategorii Żaczek:

Antoni Wielgosz (2a)

wynik bardzo dobry w kategorii Maluch:

Zofia Jasińska (3a)

wyróżnienie w kategorii Maluch:

Jan Świerczyński (4c), Maks Gawin (4c), Mateusz Graczyk (3a), Piotr Jakiel (4d)

wyróżnienie w kategorii Beniamin:

Kacper Turbiarz (6b)

 

XV Międzyszkolne Lalkowe Spotkanie Teatralne

laureatka: Natalia Jaworska (6c)

czytaj więcej ->

 

Międzynarodowy Konkurs Programowania "SCRatch International Programming Trial SCRIPT 2018"

III miejsce w kategorii "Stories":

Kinga Fałek i Maks Gawin (4c)

czytaj więcej ->

 

Międzyszkolny Turniej Szachowy w Aleksandrowie Łódzkim

I miejsce: Bruno Błasik (4c)

III miejsce:  Maks Gawin (4c)

czytaj więcej ->

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

Sukcesy sportowe:

Finałowy turnieju Orlikowej Ligi Mistrzów w Rugby: II miejsce

Mistrzostwa Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych: II miejsce

VI Biegu Olimpijczyków: III miejsce

Mistrzostwa Łodzi w czwórboju lekkoatletycznym: VI miejsce

Mistrzostwa Łodzi w piłce nożnej - org. MSZS: IV miejsce (dziewczęta)

Bieg ulicą Piotrkowską: II miejsce

X Bieg Olimpijczyków: III miejsce

Mistrzostwa Łodzi w trójboju lekkoatletycznym:

I miejsce Karina Chlebna (kl. III c)

II miejsce Wiktor Wojciechowski (kl. III a)

 

 

Inne:

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "I cała ziemia jest niby poemat"

I miejsce: Jakub Żebrowski (kl. VI a)

II miejsce: Jakub Świt (kl. V b)

Wyróżnienie: Sabina Bałulis (kl. VI a), Oliwer Bińkowski (kl. VI a)

 

Konkurs multimedialny "Santo Subito - błogosławiony Jan Paweł II"

II miejsce: Jakub Skubalski (kl. V a)

 

Konkurs matematyczno-sportowy "Licz się ze sportem"

II miejsce: drużyna w składzie:

matematycy: Oliwer Bińkowski  (kl. VI a), Adrian Szarapow (kl. VI b), Jakub Żebrowski (kl. VI a)

sportowcy: Natalia Misiak (kl. VI a),  Przemek Gabalak (kl. VI a), Jakub Olkowicz (kl. VI a)


Międzyszkolny konkurs literacki "Czy to bajka czy nie bajka"

wyróżnienie: Julia Sokolewicz (kl. V c), Aleksandra Rembarz (kl. V c)

 

X Konkurs Wiedzy O Ptakach

I miejsce: Julia Dąbrowska (kl. V b)

 

III edycja międzyszkolnego konkursu "Razem zapobiegamy pożarom"

I miejsce: Gabriel Danek (kl. V a)

 

IX edycja konkursu "Ele-mele, umiem wiele"

II miejsce:
Tymoteusz Kokoszkiewicz (kl. I a), Grzegorz Giercuszkiewicz (kl. II a),

Hanna Marek (kl. III a), Zofia Manista (kl. III c)

 

Konkurs historyczno-literacki "Opowieść o dawnej Łodzi"

I miejsce: Gabriela Michalska (kl. VI a)

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Wiosenny kwiat"

I miejsce: Matylda Wieczorek (kl. I b)

 

III edycja konkursu wiedzy regionalno - ekonomicznej z elementami statystyki "Zwiedzaj, analizuj i obliczaj"

III miejsce: Oliwer Bińkowski  (kl. VI a), Adrian Szarapow (kl. VI b), Jakub Żebrowski (kl. VI a)

wyróżnienie: Mikołaj Orzechowski (kl. V a), Adam Pawłowski (kl. V b), Damian Klimczak (kl. V c)

 

Konkurs recytatorski dla dzieci "Świerszczykowe wierszyki"

I miejsce: Aleksandra Wysiadecka (kl. III c)

 

Konkurs Piosenki Turystyczno - Rowerowej

I miejsce: Julia Kuberska (kl. V c)

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013

 

Sukcesy sportowe:

Turniej rugby "Szkoła z jajem": II miejsce

Mistrzostwa Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych: II miejsce

VII Bieg Olimpijczyków: II miejsce

11 bieg ulicą Piotrkowską: II miejsce

 

Inne:

Konkurs matematyczny "Matematyka na czterech kółkach"

II miejsce: Adam Pawłowski (kl. VI b)

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Jesienny bukiet"

II miejsce: Matylda Wieczorek (kl. II b)

 

V konkurs multimedialny "Zagrożenia cywilizacyjne w oczach dziecka - wybierz właściwą drogę"

II miejsce: Jakub Skubalski (kl. VI a)

 

II edycja konkursu historyczno-plastycznego "Żołnierz Wyklęty - Zapomniany Bohater"

II miejsce: Magdalena Malinowska (kl. VI b), Julia Najder (kl. VI b)

 


V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego English Project 190

II miejsce: Izabela Najder (kl. VI c), Julia Sokolewicz (kl. VI c)

wyróżnienie: Jakub Świt (kl. VI b), Kacper Karweta (kl. VI c)

 

XI Konkurs Wiedzy O Ptakach

II miejsce: Julia Dąbrowska (kl. VI b)

 

Konkurs multimedialny "JAN PAWEŁ II jako człowiek"

II miejsce: Gabriel Danek (kl. VI a)

 

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla uczniów klas III "Macmillan School Tournament"

II miejsce: Karolina Tomaszewska (kl. III a)

 

XIV Międzyszkolny Przegląd Sceny Szkolnej

I miejsce: Zespół teatralny "Bajka" (kl. I c i II a)

 

Międzyszkolny konkurs "Razem zapobiegamy pożarom"

III miejsce: Maciej Piasek (kl. VI a) (część plastyczna)

III miejsce: Gabriel Danek (kl. VI a) (część multimedialna)

 

Międzyszkolny konkurs recytatorski "Świerszczykowe wierszyki"

wyróżnienie: Mikołaj Błażejewski (kl. II a)

 

Wojewódzki konkurs historyczny "Polska Piastów"

finalista: Adam Pawłowski (kl. VI b)


Międzyszkolny konkurs języka angielskiego "English for Kids 2013 r.

finalistka: Julia Najder (kl. VI b)

 

Regionalny konkurs piosenki o Łodzi "Łódzkie Skrzydła"

wyróżnienie: Julia Kuberska (kl. V c) i Gabriela Rynkiewicz (kl. V c)

 

Międzynarodowy konkurs "Kangur matematyczny"

wyróżnienie: Helena Saciuk (kl. III b)

Wiktor Stępniewski (kl. III b)

Miłosz Kowalczyk (kl. III b)

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015

 

Sukcesy sportowe:

IX Bieg Olimpijczyków: III miejsce

 

 

Inne:

 

XV Dziecięcy Festiwal Piosenki Europejskiej

III miejsce: Agnieszka Rachalewska (kl. IV a)

 

X Konkurs matematyczny "Matematyka na czterech kółkach"

III miejsce: Zofia Manista (kl. VI c)

 

Konkurs plastyczny "Legendy węgierskie"

I miejsce: Katarzyna Giercuszkiewicz (kl. III c)

III miejsce: Stanisław Wojdyn (kl. III c)

 

XXI Przegląd Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2015"

wyróżnienie:   Agnieszka Rachalewska (kl. IV a)

Natalia Gevorgyan (kl. III a)

Nadia Gajdała (kl. IV c)

Antonina Kaniewska (kl. IV c)

 

Konkurs fotograficzny "Moja  Łódź, moje miasto"

II miejsce: Hanna Marek (kl. VI a)

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

wynik bardzo dobry: Kacper Szeliga (kl. IV a)

 

VI edycja konkursu wiedzy regionalno - ekonomicznej z elementami statystyki "Zwiedzaj, analizuj, obliczaj"

wyróżnienie:   Zuzanna Błaszkowska (kl. VI a)

Zofia Manista (kl. VI c)

Jakub Kłosiński (kl. VI c)

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 

 

Sukcesy sportowe:

Mistrzostwa Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych: III miejsce

 

VIII Bieg Olimpijczyków: I miejsce

 

XII Bieg Ulicą Piotrkowską: II miejsce

 

Mistrzostwa Łodzi w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych: I miejsce

 

Finał Wojewódzki w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych: II miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ W BIEGACH ROZSTAWNYCH VENA SPORT: III miejsce

 

 

 

Inne:

I Konkurs Piosenki Świątecznej

II miejsce: Gabriela Rynkiewicz (kl. VI c)

 

Konkurs plastyczny "Policja w oczach dziecka"

I miejsce: Aleksandra Mokwińska (kl. VI b)

 

Konkurs plastyczny "14 Międzynarodowe Triennale Tkaniny Łódź 2013 w oczach Młodego Widza"

wyróżnienie: Aleksandra Cieślak (kl. VI c)

 

II Festiwal Piosenki Włoskiej "Canzoni d'Italia San Sopocka Rema"

III miejsce: Helena Saciuk (kl. IV b)

 

XX Przegląd Piosenki o Łodzi "Łódzkie Skrzydła" 2014

III miejsce: Agnieszka Rachalewska (kl. III a) - kategoria wiekowa 7 - 10 lat

III miejsce: Helena Saciuk (kl. IV b) - kategoria wiekowa 11 - 13 lat

wyróżnienie: Natalia Gevorgian i Justyna Pokorska (kl. II a)

 

V edycja konkursu wiedzy regionalnej i ekonomicznej "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

III miejsce: Aleksandra Rawicka (kl. IV c)

 

Konkurs Piosenki Turystycznej i rowerowej

II miejsce: Agnieszka Rachalewska (kl. III a)

wyróżnienie: Natalia Gevorgian (kl. II a)

 

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Polskiej "Piosenka jest dobra na wszystko"

* w kategorii uczniów klas I - III:

II miejsce:  Natalia Gevorgian (kl. II a)

III miejsce: Agnieszka Rachalewska (kl. III a)

III miejsce: Oliwia Bugajska (kl. II b)

* w kategorii uczniów klas IV - VI:

III miejsce: Maja Filanowska i Wiktoria Zaczkiewicz (kl. IV c)

wyróżnienie: Helena Saciuk (kl. IV b)

 

II Wojewódzki Konkurs Literacki Wiedzy o Olimpiadach i Olimpijczykach

wyróżnienie: Julia Kokoszkiewicz (kl. VI c)

 

Międzyszkolny Konkurs "OMNIBUS"

II miejsce: Julia Dziembowska (kl. III b)

 

Międzyszkolny Konkurs Teatralny "Przegląd Sceny Szkolnej"

I miejsce: Szkolny Teatrzyk "Bajka"

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

Sukcesy sportowe:

XXI Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

I miejsce: Natalia Jakubowska (kl. 6c)

 

 

Inne:

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Babciu, Dziadku pokaż mi Łódź swojego dzieciństwa”

I miejsce: Wiktoria Zaczkiewicz (kl. 6c)

II miejsce: Zosia Lenartowska (kl. 5a)

III miejsce: Mateusz Paćko (kl. 4a)

wyróżnienie: Zuzanna Czesny (kl. 6c)

 

III Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Moja szkoła - moja mała ojczyzna

III miejsce: Karolina Stępień (kl. 6c)

 

VI Międzyszkolny Konkurs matematyczno - sportowy "Licz się ze sportem"

III miejsce - drużyna w składzie:

Karolina Stępień (6c), Jakub Olszewski (6c), Miłosz Wysmułek (6b)

Julia Daszyńska (6b), Grzegorz Giercuszkiewicz (6a), Krzysztof Wiraszka (6c)

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Autorska gra komputerowa napisana w języku Scratch

III miejsce: Jan Błoński (kl. 6c)

 

Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny "Pożeracze książek

III miejsce: Patrycja Miklaszewska (kl. 6b)

wyróżnienie: Zofia Kryczka (kl. 4c)

 

XXII Festiwal piosenki o Łodzi "Łódzkie skrzydła"

wyróżnienie: Natalia Gevorgyan (kl. 4a)

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

wyróżnienie w kategorii Żaczek:

Maksymilian Gawin (2c), Jan Świerczyński (2c)

wyróżnienie w kategorii Maluch:

Kacper Turbiarz (4b), Huber Grosicki (4c), Dawid Górniak (4c)

wyróżnienie w kategorii Beniamin:

Antonina Kaniewska (5c), Olga Politańska (5a)

 

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno - Matematyczny "EKO - MAT 2016

III miejsce - drużyna w składzie:

Karolina Stępień (6c), Jakub Olszewski (6c), Jan Błoński (6c)

 

I Ogólnołódzki Konkurs Filmowy "Orlęta Filmowe Łodzi"

III miejsce - ekipa filmowa w składzie:

Karolina Stępień (6c), Maja Filanowska (6c), Wiktoria Zaczkiewicz (6c)

 

IV Mini Olimpiada Czytelnicza z języka angielskiego dla klas II

II miejsce: Arkadiusz Jastrzębski i Jakub Dec (2c)

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

Sukcesy sportowe:

Mistrzostwa Łodzi w biegach przełajowych:

w klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce: Jan Kobyliński (kl. 6b)

II miejsce: Bartosz Kaczmarek (kl. 6c)

w klasyfikacji drużynowej:

I miejsce - drużyna w składzie:

Jakub Mikołajczak (kl. 5b), Hubert Grosicki (kl. 5c) i Maksymilian Żytkiewicz (kl. 5c) oraz Krystian Zych (kl. 5a)

 

Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych:

w kategorii szkół podstawowych:

II miejsce: Jan Kobyliński (kl. 6b)

 

VIII miejsce: Bartosz Kaczmarek (kl. 6c)

 

Mistrzostwa Województwa w drużynowych biegach przełajowych:

II miejsce - drużyna w składzie:

Jan Kobyliński (kl. 6b), Jakub Mikołajczak (kl. 5b), Bartłomiej Kaczmarek (kl. 6c),

Bartłomiej Grodzicki (kl. 5c), Krzysztof Makowskiemu (kl. 5b) i Krystian Zych (kl. 5a).

 

 

Inne:

 

Międzyszkolny konkurs na prezentację multimedialną "Książka moich marzeń"

I miejsce: Anna Zielińska (kl. 6a)

wyróżnienie: Gabrysia Osińska (kl. 4a)

 

Konkurs plastyczny "Bałuty przyszłości":

I miejsce: Anna Grabowicz (kl. 5b)

II miejsce: Karolina Sochacka (kl. 5c)

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Film poklatkowy"

wyróżnienie: Gabriela Klate (kl. 6a)

 

I Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Dziś uczeń - jutro programista"

II miejsce: Jan Rakicki (kl. 4c)

 

XIII Międzyszkolny konkurs na prezentację komputerową "Gdybym mógł wybrać miejsce zamieszkania"

III miejsce: Zofia Lenartowska (kl. 6a)

 

VI edycja Małej Olimpiady Języka Polskiego

II miejsce: Olga Politańska (kl. 6a)

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wierszykowe bajanie"

III miejsceMaja El-Assadi (kl. 3c)

wyróżnienie: Michał Ożdżyński (kl. 2c)

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

wyróżnienie w kategorii Żaczek:

Zofia Jasińska (2a), Jan Wicki (2a), Filip Staszewski (2b)

wynik bardzo dobry w kategorii Maluch:

Maksymilian Gawin (3c)

wyróżnienie w kategorii Maluch:

Jan Świerczyński (3c), Mateusz Graczyk (3a)

 

 

Scratch International Programming Trial SCRIPT 2017

III miejsce: Zuzanna Lenarcik i Alan Yousself (kl. 6a)