Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

Sukcesy sportowe:

Mistrzostwa Łodzi w biegach przełajowych:

w klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce: Jan Kobyliński (kl. 6b)

II miejsce: Bartosz Kaczmarek (kl. 6c)

w klasyfikacji drużynowej:

I miejsce - drużyna w składzie:

Jakub Mikołajczak (kl. 5b), Hubert Grosicki (kl. 5c) i Maksymilian Żytkiewicz (kl. 5c) oraz Krystian Zych (kl. 5a)

 

Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych:

w kategorii szkół podstawowych:

II miejsce: Jan Kobyliński (kl. 6b)

 

VIII miejsce: Bartosz Kaczmarek (kl. 6c)

 

Mistrzostwa Województwa w drużynowych biegach przełajowych:

II miejsce - drużyna w składzie:

Jan Kobyliński (kl. 6b), Jakub Mikołajczak (kl. 5b), Bartłomiej Kaczmarek (kl. 6c),

Bartłomiej Grodzicki (kl. 5c), Krzysztof Makowskiemu (kl. 5b) i Krystian Zych (kl. 5a).

 

 

Inne:

 

Międzyszkolny konkurs na prezentację multimedialną "Książka moich marzeń"

I miejsce: Anna Zielińska (kl. 6a)

wyróżnienie: Gabrysia Osińska (kl. 4a)

 

Konkurs plastyczny "Bałuty przyszłości":

I miejsce: Anna Grabowicz (kl. 5b)

II miejsce: Karolina Sochacka (kl. 5c)

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Film poklatkowy"

wyróżnienie: Gabriela Klate (kl. 6a)

 

I Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Dziś uczeń - jutro programista"

II miejsce: Jan Rakicki (kl. 4c)

 

XIII Międzyszkolny konkurs na prezentację komputerową "Gdybym mógł wybrać miejsce zamieszkania"

III miejsce: Zofia Lenartowska (kl. 6a)

 

VI edycja Małej Olimpiady Języka Polskiego

II miejsce: Olga Politańska (kl. 6a)

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wierszykowe bajanie"

III miejsceMaja El-Assadi (kl. 3c)

wyróżnienie: Michał Ożdżyński (kl. 2c)

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

wyróżnienie w kategorii Żaczek:

Zofia Jasińska (2a), Jan Wicki (2a), Filip Staszewski (2b)

wynik bardzo dobry w kategorii Maluch:

Maksymilian Gawin (3c)

wyróżnienie w kategorii Maluch:

Jan Świerczyński (3c), Mateusz Graczyk (3a)

 

 

Scratch International Programming Trial SCRIPT 2017

III miejsce: Zuzanna Lenarcik i Alan Yousself (kl. 6a)