Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 

 

Sukcesy sportowe:

Mistrzostwa Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych: III miejsce

 

VIII Bieg Olimpijczyków: I miejsce

 

XII Bieg Ulicą Piotrkowską: II miejsce

 

Mistrzostwa Łodzi w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych: I miejsce

 

Finał Wojewódzki w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych: II miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ W BIEGACH ROZSTAWNYCH VENA SPORT: III miejsce

 

 

 

Inne:

I Konkurs Piosenki Świątecznej

II miejsce: Gabriela Rynkiewicz (kl. VI c)

 

Konkurs plastyczny "Policja w oczach dziecka"

I miejsce: Aleksandra Mokwińska (kl. VI b)

 

Konkurs plastyczny "14 Międzynarodowe Triennale Tkaniny Łódź 2013 w oczach Młodego Widza"

wyróżnienie: Aleksandra Cieślak (kl. VI c)

 

II Festiwal Piosenki Włoskiej "Canzoni d'Italia San Sopocka Rema"

III miejsce: Helena Saciuk (kl. IV b)

 

XX Przegląd Piosenki o Łodzi "Łódzkie Skrzydła" 2014

III miejsce: Agnieszka Rachalewska (kl. III a) - kategoria wiekowa 7 - 10 lat

III miejsce: Helena Saciuk (kl. IV b) - kategoria wiekowa 11 - 13 lat

wyróżnienie: Natalia Gevorgian i Justyna Pokorska (kl. II a)

 

V edycja konkursu wiedzy regionalnej i ekonomicznej "Zwiedzaj, Analizuj i Obliczaj"

III miejsce: Aleksandra Rawicka (kl. IV c)

 

Konkurs Piosenki Turystycznej i rowerowej

II miejsce: Agnieszka Rachalewska (kl. III a)

wyróżnienie: Natalia Gevorgian (kl. II a)

 

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Polskiej "Piosenka jest dobra na wszystko"

* w kategorii uczniów klas I - III:

II miejsce:  Natalia Gevorgian (kl. II a)

III miejsce: Agnieszka Rachalewska (kl. III a)

III miejsce: Oliwia Bugajska (kl. II b)

* w kategorii uczniów klas IV - VI:

III miejsce: Maja Filanowska i Wiktoria Zaczkiewicz (kl. IV c)

wyróżnienie: Helena Saciuk (kl. IV b)

 

II Wojewódzki Konkurs Literacki Wiedzy o Olimpiadach i Olimpijczykach

wyróżnienie: Julia Kokoszkiewicz (kl. VI c)

 

Międzyszkolny Konkurs "OMNIBUS"

II miejsce: Julia Dziembowska (kl. III b)

 

Międzyszkolny Konkurs Teatralny "Przegląd Sceny Szkolnej"

I miejsce: Szkolny Teatrzyk "Bajka"