Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013

 

Sukcesy sportowe:

Turniej rugby "Szkoła z jajem": II miejsce

Mistrzostwa Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych: II miejsce

VII Bieg Olimpijczyków: II miejsce

11 bieg ulicą Piotrkowską: II miejsce

 

Inne:

Konkurs matematyczny "Matematyka na czterech kółkach"

II miejsce: Adam Pawłowski (kl. VI b)

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Jesienny bukiet"

II miejsce: Matylda Wieczorek (kl. II b)

 

V konkurs multimedialny "Zagrożenia cywilizacyjne w oczach dziecka - wybierz właściwą drogę"

II miejsce: Jakub Skubalski (kl. VI a)

 

II edycja konkursu historyczno-plastycznego "Żołnierz Wyklęty - Zapomniany Bohater"

II miejsce: Magdalena Malinowska (kl. VI b), Julia Najder (kl. VI b)

 


V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego English Project 190

II miejsce: Izabela Najder (kl. VI c), Julia Sokolewicz (kl. VI c)

wyróżnienie: Jakub Świt (kl. VI b), Kacper Karweta (kl. VI c)

 

XI Konkurs Wiedzy O Ptakach

II miejsce: Julia Dąbrowska (kl. VI b)

 

Konkurs multimedialny "JAN PAWEŁ II jako człowiek"

II miejsce: Gabriel Danek (kl. VI a)

 

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla uczniów klas III "Macmillan School Tournament"

II miejsce: Karolina Tomaszewska (kl. III a)

 

XIV Międzyszkolny Przegląd Sceny Szkolnej

I miejsce: Zespół teatralny "Bajka" (kl. I c i II a)

 

Międzyszkolny konkurs "Razem zapobiegamy pożarom"

III miejsce: Maciej Piasek (kl. VI a) (część plastyczna)

III miejsce: Gabriel Danek (kl. VI a) (część multimedialna)

 

Międzyszkolny konkurs recytatorski "Świerszczykowe wierszyki"

wyróżnienie: Mikołaj Błażejewski (kl. II a)

 

Wojewódzki konkurs historyczny "Polska Piastów"

finalista: Adam Pawłowski (kl. VI b)


Międzyszkolny konkurs języka angielskiego "English for Kids 2013 r.

finalistka: Julia Najder (kl. VI b)

 

Regionalny konkurs piosenki o Łodzi "Łódzkie Skrzydła"

wyróżnienie: Julia Kuberska (kl. V c) i Gabriela Rynkiewicz (kl. V c)

 

Międzynarodowy konkurs "Kangur matematyczny"

wyróżnienie: Helena Saciuk (kl. III b)

Wiktor Stępniewski (kl. III b)

Miłosz Kowalczyk (kl. III b)