Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

Sukcesy sportowe:

Finałowy turnieju Orlikowej Ligi Mistrzów w Rugby: II miejsce

Mistrzostwa Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych: II miejsce

VI Biegu Olimpijczyków: III miejsce

Mistrzostwa Łodzi w czwórboju lekkoatletycznym: VI miejsce

Mistrzostwa Łodzi w piłce nożnej - org. MSZS: IV miejsce (dziewczęta)

Bieg ulicą Piotrkowską: II miejsce

X Bieg Olimpijczyków: III miejsce

Mistrzostwa Łodzi w trójboju lekkoatletycznym:

I miejsce Karina Chlebna (kl. III c)

II miejsce Wiktor Wojciechowski (kl. III a)

 

 

Inne:

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "I cała ziemia jest niby poemat"

I miejsce: Jakub Żebrowski (kl. VI a)

II miejsce: Jakub Świt (kl. V b)

Wyróżnienie: Sabina Bałulis (kl. VI a), Oliwer Bińkowski (kl. VI a)

 

Konkurs multimedialny "Santo Subito - błogosławiony Jan Paweł II"

II miejsce: Jakub Skubalski (kl. V a)

 

Konkurs matematyczno-sportowy "Licz się ze sportem"

II miejsce: drużyna w składzie:

matematycy: Oliwer Bińkowski  (kl. VI a), Adrian Szarapow (kl. VI b), Jakub Żebrowski (kl. VI a)

sportowcy: Natalia Misiak (kl. VI a),  Przemek Gabalak (kl. VI a), Jakub Olkowicz (kl. VI a)


Międzyszkolny konkurs literacki "Czy to bajka czy nie bajka"

wyróżnienie: Julia Sokolewicz (kl. V c), Aleksandra Rembarz (kl. V c)

 

X Konkurs Wiedzy O Ptakach

I miejsce: Julia Dąbrowska (kl. V b)

 

III edycja międzyszkolnego konkursu "Razem zapobiegamy pożarom"

I miejsce: Gabriel Danek (kl. V a)

 

IX edycja konkursu "Ele-mele, umiem wiele"

II miejsce:
Tymoteusz Kokoszkiewicz (kl. I a), Grzegorz Giercuszkiewicz (kl. II a),

Hanna Marek (kl. III a), Zofia Manista (kl. III c)

 

Konkurs historyczno-literacki "Opowieść o dawnej Łodzi"

I miejsce: Gabriela Michalska (kl. VI a)

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Wiosenny kwiat"

I miejsce: Matylda Wieczorek (kl. I b)

 

III edycja konkursu wiedzy regionalno - ekonomicznej z elementami statystyki "Zwiedzaj, analizuj i obliczaj"

III miejsce: Oliwer Bińkowski  (kl. VI a), Adrian Szarapow (kl. VI b), Jakub Żebrowski (kl. VI a)

wyróżnienie: Mikołaj Orzechowski (kl. V a), Adam Pawłowski (kl. V b), Damian Klimczak (kl. V c)

 

Konkurs recytatorski dla dzieci "Świerszczykowe wierszyki"

I miejsce: Aleksandra Wysiadecka (kl. III c)

 

Konkurs Piosenki Turystyczno - Rowerowej

I miejsce: Julia Kuberska (kl. V c)