Znamy już wyniki konkursu fotograficznego!

Jury w składzie:
Przewodniczący - Andrzej Lisowski – fotograf, dziennikarz, podróżnik, autor wystaw fotograficznych i zdjęć publikowanych w czasopismach i przewodnikach
Katarzyna Będzińska - fotografka,
Marcin Kowalski - fotograf, współorganizator plenerów, warsztatów i spotkań fotograficznych, prowadzący warsztaty fotograficzne w Szkole Podstawowej nr 81 w Łodzi,
Julia Madalińska - uczennica Szkoły Podstawowej nr 81 w Łodzi, uczestniczka warsztatów fotograficznych,
Wacław Pyzioł - fotograf, autor zdjęć z planu filmowego „Nie wolno się brzydko bawić",
Paulina Wiss - uczennica Szkoły Podstawowej nr 81 w Łodzi, uczestniczka warsztatów fotograficznych,
po zapoznaniu się z pracami fotograficznymi przysłanymi na konkurs „Dzieci nie ryby i swój głos mają”, którego celem było zachęcenie uczniów szkół podstawowych Łodzi i województwa łódzkiego do zabrania głosu w ważnych dla nich sprawach, postanowiło przyznać wyróżnienie wszystkim nadesłanym pracom, a dodatkowo nagrodzić trzy z nich.

Wyróżnienia i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego podsumowania projektu „Dzieci nie ryby i swój głos mają”, które odbędzie się 11 grudnia o godzinie 11.00 w Szkole Podstawowej nr 81 w Łodzi.

Organizatorzy konkursu: Szkoła Podstawowa nr 81 w Łodzi i Stowarzyszenie U siebie - At home z Krakowa gratulują autorom wyróżnionych prac i dziękują ich opiekunom - rodzicom, nauczycielom i dyrektorom szkół, ponieważ wspierając udział uczniów w konkursie, uznali, że „Dzieci nie ryby i swój głos mają”.

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich