Świąteczne – mandarynkowe spotkanie z rodzicami w 3d

15 grudnia w klasie 3 d mocno pachniało mandarynkami! Dzieci zaprosiły swoich rodziców na klasowe świąteczne spotkanie. Nie była to jednak typowa Wigilia, lecz wyjątkowe Mandarynkowe Spotkanie, które upłynęło w wesołym świątecznym nastroju. Dzieci przygotowały wigilijną krzyżówkę dla rodziców, zabawę ruchową, zagadki i quiz bożonarodzeniowy.

Były też puzzle z nazwami kolęd, które układali rodzice. Kiedy puzzle zostały ułożone – wszyscy wysłuchali jak pięknie je grają na gitarach Olga Piętkowska i Mikołaj Filanowski. Basia Kaniewska zagrała kolędę na instrumencie klawiszowym. Śpiewom nie było końca! Mikołaje z filcu jako prezenty bardzo się rodzicom podobały. Na koniec wszyscy zabrali się do wykonywania ozdób na szkolne choinki.