Sukces naszych uczennic w konkursie informatycznym

Już po raz drugi braliśmy udział w międzyszkolnym konkursie informatycznym "Książka moich marzeń", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 64 w Łodzi. Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice: Gabrysia Osińska (5a), Julia Ważyńska (6c), Julia Balcerzak (7a), Zosia Lenartowska (7a) i Ania Zielińska (7a). Dziewczyny przygotowały prezentacje multimedialne, które w dniu dzisiejszym zaprezentowały na finale konkursu. W swoich wystąpieniach opowiadały o prezentowanych książkach i zachęcały do ich przeczytania. Z wystąpieniami poradziły sobie znakomicie!

 

Miło nam poinformować, iż nasze uczennice Julia Balcerzak i Ania Zielińska zajęły odpowiednio I i II miejsce w konkursie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych książkowych inspiracji.