Szkolne Dni Bezpieczeństwa

W dniach 22 - 26 stycznia 2018 r. odbyły się Szkolne Dni Bezpieczeństwa.

Zespół ds. bezpieczeństwa zaprosił do współpracy przedstawicieli służb mundurowych i ratownicy z firmy Pro-Medyk. Spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz działania nauczycieli i wychowawców klas przebiegały według następującego harmonogramu:
22 stycznia - spotkania ze strażnikami miejskimi (klasy 2 - Bezpiecznie w domu, w szkole i na ulicy; klasy 4 - Dziecko w ruchu drogowym ; klasy 7 - Tolerancja);

23 stycznia - Bezpieczeństwo w sieci (klasy 1) - zajęcia poprowadzą wychowawcy klas; dla klas 3 i 5 planowane jest spotkanie z przedstawicielem Państwowej Straży Pożarnej;
24 stycznia - spotkanie dla rodziców - Bezpieczeństwu w sieci;

25 stycznia dla klas 6 -  Pierwsza pomoc przedmedyczna, zajęcia poprowadzili ratownicy z firmy Pro-Medyk;

26 stycznia - pogadanki - Bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku (przeprowadzą wychowawcy klas oraz n- le wf).

Dodatkowo wśród uczniów klas I-III został zorganizowany konkurs rysunkowy  "Bezpiecznie i aktywnie".

Wszystkim naszym uczniom życzymy udanych i bezpiecznych ferii :)