Otworzyliśmy drzwi naszej szkoły

Dlaczego nasza szkoła?

Na to pytanie poszukiwali odpowiedzi Rodzice wraz ze swoimi pociechami podczas "Drzwi Otwartych" w naszej szkole :) Oj działo się!

Po krótkim powitaniu uczestnicy wystartowali w grze terenowej, w trakcie, której dowiadywali się, jak uczymy się w naszej szkole, poznali uczniów, nauczycieli, szkolne korytarze, sale i wszystkie zakamarki :) Nasi najmłodsi goście ćwiczyli zdolności manualne, umiejętności kreatywnego myślenia czy szybkiego reagowania. Dodatkowo odwiedzili teatr cieni, odkodowali wiadomość i zatopili się w bajkowej krainie książek. Odegrali także wspólny koncert, a niektórzy wyszaleli się w sali zabaw. Był też na rozmowy i smakowity poczęstunek z samych zdrowych składników. Wszystko to i jeszcze więcej tylko w naszej szkole!

Dziękujemy Rodzicom i Przedszkolakom za odwiedziny i zapraszamy od września do wspólnej przygody :)