Dzień Gier Planszowych

W sobotę, 3 marca br., odbył się w naszej szkole Dzień Gier Planszowych. Zabawę zorganizowała Szkolna Rada Rodziców dzięki pomocy pana Piotra Politańskiego oraz Stowarzyszenia Miłośników ERpegów i Fantastyki, powszechnie znanego, jako SMERF.

By tegoroczna zabawa była ciekawsza i by gry planszowe towarzyszyły nam w dalszej części roku, organizatorzy postanowili, że nagrodę zdobędzie ta klasa (z danego poziomu), z której, w Dniu Gier Planszowych, stawi się najwięcej uczniów :)

Oto wyniki rywalizacji oraz tytuły gier, które otrzymali uczniowie:

- wśród klas pierwszych - 1a – „Misz masz” oraz „Story cubes”;

-wśród klas drugich - 2a – „Kroko-loko” oraz „Kotostrofa”;

- wśród klas trzecich - 3b – „Wilkołaki” oraz „Tokio expres”;

- wśród klas czwartych - 4c – „Fauna” oraz „Tajniacy”;

- wśród klas szóstych - 6c – „Terra”;

- wśród klas siódmych - 7a – „Prawopolis” oraz „List miłosny”.

Niestety, uczniowie klas piątych nie skorzystali z możliwości uczestniczenia w zabawie.

Zdobyta gra przez rok będzie wykorzystywana przez zwycięską klasę, a później zostanie przekazana na rzecz szkoły, by inne dzieci także mogły w nią grać.

Drodzy Rodzice, Rado Rodziców -  DZIĘKUJEMY!