Turniej szachowy za nami

W dniu 29 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy. Organizacja turnieju to efekt pracy zespołowej wolontariuszy PGE z SP 81 Łódź oraz SP1 Aleksandrów Łódzki w ramach projektu "Myśl i działaj zespołowo. Rozwój kompetencji wolontariackich wśród społeczności szkolnej i lokalnej z terenu Łodzi".

W turnieju wzięła udział mocna ekipa z naszej szkoły. Byli to uczniowie z klasy 2a, 2b, 4a i 4c.

Turniej składający się z 7 rund sędziował p. Eugeniusz Walczak doświadczony trener i sędzia szachowy.

Po trzech godzinach szachowej walki wszystko było już wiadomo, na podium stanęli m. in. nasi uczniowie:

I miejsce: Bruno Błasik (klasa 4c)
III miejsce: Maks Gawin (klasa 4c)

którzy otrzymali zwycięskie puchary.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi uczniowie z obydwu szkół nagrody książkowe.

Gratulacje dla wszystkich uczestników!