``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````

Nasze książkowe marzenia

 

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły!

Książki są nieodłącznym elementem naszego życia. Towarzyszą nam podczas lekcji i w czasie wolnym. Chętnie więc korzystamy z zasobów szkolnej biblioteki. Niestety, nie wszystkie interesujące nas tytuły możemy wypożyczyć.

W ubiegłym roku szkolnym zaczęliśmy tworzyć "Listę marzeń książkowych", czyli pozycji, które chcielibyśmy przeczytać, a których brak w naszej bibliotece. Niektóre z tych marzeń już się spełniły, ale wiele nadal czeka na spełnienie. W tym roku na naszej liście na pewno pojawią się kolejne tytuły. Poza tym brakuje nam wielu lektur.

W związku z powyższym zwracamy się do Was z gorącą prośbą. Spełnijcie nasze książkowe marzenia. Wystarczy, że sprawdzicie, jakich książek nam brakuje (link do listy zamieszczamy poniżej), kupicie wybraną pozycję (a może znajdziecie ją na półce domowej biblioteczki) i przekażecie do szkolnej biblioteki. Oczywiście chętnie przyjmiemy również książki spoza listy, odpowiednie dla dzieci i młodzieży w naszym wieku.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy włączą się do akcji i spełnią nasze książkowe marzenia.

 

Społeczność

Szkoły Podstawowej nr 81 w Łodzi

 

Lista marzeń książkowych - > link do listy

 

``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````