"Nie ładuj, zagaduj!" - pierwszy tydzień projektu za nami

Właśnie mija pierwszy tydzień realizacji naszego szkolnego projektu "Nie ładuj, zagaduj!".

Tydzień ten to głównie wypełnianie przez naszych uczniów z klas  4 - 7 ankiety online, której wyniki pomogą nam zaplanować godziny wychowawcze w naszych klasach. Dodatkowo uczniowie klasy 7a opracowali zestaw zadań z matematyki dla uczniów klas młodszych, w których tematem przewodnim jest oczywiście telefon komórkowy i jego użytkowanie.

Uczniowie klasy 6c na zajęciach komputerowych rozpoczęli tworzenie plakatów prezentujących historię telefonów komórkowych. Widok niejednej starszej "komórki" wywołał uśmiech na twarzy :)

W następnym tygodniu działamy dalej. Przed nami jeszcze wiele zaplanowanych aktywności. A już teraz na naszym szkolnym korytarzu takie widoki:

Czyżby to nowa moda? Jesteśmy zdecydowanie na TAK!