Kolejne nasze projektowe działania

Niebawem minie trzeci tydzień naszego projektowego działania.  W szkole wiele się działo :)
Uczniowie klasy 5a na lekcjach zajęć komputerowych tworzyli prezentacje multimedialne na temat wpływu telefonu komórkowego na nasze zdrowie oraz o historii telefonów komórkow
ych.

Na lekcjach matematyki uczniowie klasy 6b tworzyli "bank zadań o telefonach komórkowych". Przy okazji dowiedzieliśmy się, w jakim państwie rzut telefonem komórkowym jest dyscypliną sportową oraz co jest bardziej niebezpieczne, robienie selfie czy atak rekina ;)

A nasze Maluszki ułożyły własną piosenkę dotyczącą używania komórek :)

Nie zapomnieliśmy także o dniach bez telefonu. Tym razem były to czwartek i piątek. A na szkolnym korytarzu pojawiły się takie widoki - autorska opowieść Mateusza Guzewicza z 3c.

Zajrzyjcie koniecznie na pierwsze piętro tam ją znajdziecie :)