Nasze książkowe marzenia

 

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły!
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym roku szkolnym włączyli się do
akcji „Nasze książkowe marzenia” i podarowali książki do szkolnej biblioteki.
Pragniemy poinformować, że w bieżącym roku będziemy kontynuować tę akcję, bowiem nasz apetyt na czytanie nie maleje i na pewno na „Liście marzeń książkowych” (czyli pozycji, które chcielibyśmy przeczytać, ale brakuje ich w szkolnej bibliotece) pojawią się nowe tytuły.

W związku z tym zwracamy się do Was z gorącą prośbą. Spełnijcie nasze książkowe marzenia. Wystarczy, że sprawdzicie, jakich książek nam brakuje (link do listy zamieszczamy poniżej), kupicie wybraną pozycję (a może znajdziecie ją na półce domowej biblioteczki) i przekażecie do biblioteki. Oczywiście chętnie przyjmiemy również książki spoza listy, odpowiednie dla dzieci i młodzieży w naszym wieku. Z góry dziękujemy wszystkim, którzy włączą się do akcji i spełnią nasze książkowe marzenia.

Społeczność
Szkoły Podstawowej nr 81 w Łodzi

Lista marzeń książkowych -> link do listy