Dzień Głośnego Czytania

W tym roku Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania przypadał w sobotę, więc w naszej Szkole postanowiliśmy szczególną uwagę poświęcić głośnemu czytaniu w piątek - 28 września oraz w poniedziałek – 1 października. W tych dniach odwiedziło nas wielu gości. Czytali bibliotekarze z okolicznych bibliotek – pani Anna Dynkowska z Biblioteki Rejonowej przy ulicy Marynarskiej oraz pani Anna Kmieciak z Biblioteki przy ulicy Radlińskiej. Czytali rodzice, nauczyciele oraz uczniowie klas starszych dzieciom z klas młodszych. W związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości czytaliśmy książki o tematyce związanej z historią Polski, poznawaliśmy literackie biografie sławnych Polaków.
Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do lektury książek o tematyce patriotycznej i nie tylko…