Szkoła z Klasą 2.0 - zaczynamy!

W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy działanie w ogólnopolskim projekcie "Szkoła z Klasą 2.0". Do programu przystąpili chętni nauczyciele oraz uczniowie. Tym samym powołaliśmy nasz szkolny Zespół 2.0.

Przed nami wspólna praca oparta na metodzie design thinking (DT). Praca w programie podzielona została na cztery etapy:

1. Wybór głównego obszaru na cały rok szkolny 2018/2019.
  2. Przeprowadzenie zaplanowanego badania potrzeb, analiza wyników oraz wyciągnięcie wniosków.
  3. Planowanie tego, jak będziemy realizować cel dla szkoły (stworzenie planu i harmonogramu pracy).
  4. Realizacja własnych pomysłów oraz wprowadzenie zaplanowanej zmiany w życie szkolne, a następnie analiza całego procesu zmiany.

Po konsultacjach z nauczycielami oraz uczniami wybraliśmy jeden z obszarów, którym się w tym roku szkolnym zajmiemy. Będą to DOBRE RELACJE. Pierwszy etap działań mamy już za sobą.

Przed nami jeszcze mnóstwo pracy. Mamy nadzieję, że to dzięki wspólnej pracy uda nam się zbudować jak najlepsze relacje :)