Książki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Pragniemy poinformować, że księgozbiór naszej biblioteki powiększył się o 958 książek o wartości 15.000 złotych, zakupionych z funduszy pozyskanych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Udało nam się spełnić większość książkowych marzeń uczniów, nauczycieli i rodziców. Kupiliśmy również lektury, których nam brakowało oraz książki popularnonaukowe. Wiele z nowo zakupionych pozycji już wykorzystujemy podczas realizacji projektów edukacyjnych i wychowawczych.
Miło jest obserwować, jak miłośnicy czytania z przyjemnością sięgają po nowości i podziwiają piękne wydania NASZYCH książek. Na poniższych zdjęciach widać tylko część z zakupionych pozycji, bowiem wiele książek jest już wypożyczonych przez czytelników, a część czeka jeszcze na opracowanie i wprowadzenie do księgozbioru. Każdego dnia na półkach pojawiają się nowe pozycje. Warto więc odwiedzać naszą bibliotekę. Zapraszamy :)