Książki naszych marzeń

7 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 64 odbył się konkurs na prezentację multimedialną „Książka moich marzeń”, w którym naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy Vc: Magdalena Rojek, Zofia Kornat i Sara Kaźmierczak. Madzia zaprezentowała serię książek o Wampirku autorstwa A. Sommer – Bodenburg, Zosia – serię kryminałów dla dzieci „Zbrodnia niezbyt elegancka” R. Stevens, natomiast Sara – książkę „Był sobie pies” W. B. Camerona.

Miło nam poinformować, że I miejsce w konkursie jury przyznało Madzi Rojek, a III miejsce zajęła Zosia Kornat.

Serdecznie gratulujemy naszym Dziewczynom świetnych prezentacji, a Was zachęcamy do lektury wyżej wymienionych lub innych pozycji książkowych w czasie zbliżających się ferii.