Wakacyjne lektury

Zadaniem uczestników majowej edycji „Błyskawicznego konkursu czytelniczego” było podanie tytułu i autora książki, po którą warto sięgnąć podczas wakacji oraz napisanie uzasadnienia, dlaczego właśnie ta pozycja warta jest przeczytania. Wśród propozycji wakacyjnych lektur znalazły się książki z serii: „Nela Mała Reporterka”, „Dziennik łowcy przygód” Szymona Radzimierskiego, „Baśniobór” Brandona Mulla, „Magiczne drzewo” Andrzeja Maleszki, „Zwiadowcy” Johna Flanagana. Jeżeli chcecie poznać pozostałe tytuły książek zaproponowanych przez Waszych rówieśników, zajrzyjcie do naszej biblioteki. Pragniemy poinformować, że laureatką ostatniej w bieżącym roku szkolnym edycji konkursu została Liliana Gromadzka z kl. IV b.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursowej zabawy.