Piknik charytatywny - JAGIENKO, ROŚNIJ RAZEM Z NAMI!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 81 w Łodzi, rodzice oraz uczniowie serdecznie zapraszają na piknik charytatywny organizowany dla naszej dzielnej uczennicy i koleżanki chorującej na łamliwość kości Jagienki Hursztyn. Jagienka urodziła się z wrodzoną łamliwością kości. W 2017 roku lekarze z Olsztyna podjęli się próby ratowania jej zdeformowanego kręgosłupa i wszczepili jej implanty oraz pręty prostujące. Jej stan uległ znacznej poprawie. Niestety implanty nie wytrzymały naporu rosnącego kręgosłupa i przemieściły się uszkadzając narządy Jagienki oraz częściowo rdzeń. Jagienka ponownie potrzebuje pomocy lekarzy, ale tym razem, by móc dalej żyć musi wyjechać za granicę. Trwają konsultacje z lekarzami, jednak już teraz wiadomo, że potrzebne będą sześciozerowe kwoty na leczenie. Pragniemy, by nasza koleżanka wróciła do zdrowia, dlatego apelujemy do wszystkich, którzy mogą przekazać choćby złotówkę, by pomogli nam zebrać pieniądze na leczenie Jagienki!

Piknik pod hasłem JAGIENKO, ROŚNIJ RAZEM Z NAMI! odbędzie się 19 października 2019 r. w godzinach 11.00 - 16.00 na boisku szkolnym przy ul. Emilii Plater 28/32. Na gości czeka moc atrakcji, m.in. pyszne jedzenie, wyprzedaż garażowa, aukcja przedmiotów wartościowych, kiermasz książek, stoiska z rękodziełem, stragany z przetworami, występy mażoretek, pokazy karate i capoeiry, rozmaite warsztaty kreatywne, malowanie twarzy, skręcanie balonów, fotobudka.
Zapraszamy!

...............................................................................................

Fundacja Gajusz
ul. Dąbrowskiego 87, 93-271 Łódź
subkonto: 26 1240 6960 7390 0003 0100 0000
Pomoc dla Jagienki