Nasze książkowe marzenia


Drodzy Rodzice, Przyjaciele Szkoły!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym roku szkolnym włączyli się do akcji „Nasze książkowe marzenia” i podarowali książki do szkolnej biblioteki.

Dzięki hojności darczyńców oraz zakupowi książek ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa udało się spełnić wiele książkowych marzeń naszych uczniów.

Pragniemy poinformować, że w bieżącym roku kontynuujemy akcję, bowiem na „Liście marzeń książkowych” nieustannie pojawiają się nowe tytuły. W związku z tym zwracamy się do Was z gorącą prośbą - spełniajcie nadal nasze książkowe marzenia. Wystarczy, że sprawdzicie, jakich książek nam brakuje (link do listy zamieszczamy poniżej), kupicie wybraną pozycję (a może znajdziecie ją na półce domowej biblioteczki) i przekażecie do biblioteki. Chętnie przyjmiemy również książki spoza listy, odpowiednie dla dzieci i młodzieży w naszym wieku.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy włączą się do akcji i spełnią nasze książkowe marzenia.

 Społeczność Szkoły Podstawowej nr 81 w Łodzi

Lista marzeń książkowych -> link do listy