Nasza „Ekopracownia pod Chmurką"

Nareszcie! W słoneczny, choć chłodny i wietrzny poniedziałek otworzyliśmy oficjalnie szkolną „Ekopracownię pod chmurką".

Sekatory w dłoniach Pani Dyrektor oraz Aleksandra i Szymona szybko poradziły sobie z przecięciem symbolicznej, zielonej wstęgi. Jeszcze tylko zgrzyt klucza w zamku i mogły rozpocząć się w pierwsze lekcje. Oj, działo się! Uważni i spostrzegawczy uczniowie klasy 6c świetnie poradzili sobie z odnalezieniem w ogrodzie różnych obiektów, detali, roślin widocznych na zdjęciach. W tym samym czasie powstawały przepiękne, jesienne kompozycje plastyczne. Jaka zdolna jest ta klasa 5b! Co dalej? Czekamy na sprzyjającą pogodę i kolejne lekcje w naszej „Ekopracowni pod chmurką".
Dziękujemy wszystkim, bez obecności i ciężkiej pracy których ten ogród nie powstałby! Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klas : 7a, 8a, 8c oraz Aleksandra i Bartka!