Akademia Bezpiecznego Puchatka

Tuż przed pandemią dzieci z klas pierwszych naszej Szkoły przystąpiły do udziału w ogólnopolskim programie edukacyjnym Akademii Bezpiecznego Puchatka, który obejmuje tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Wychowawcy we współpracy z psychologiem szkolnym, przeprowadzili zajęcia na podstawie otrzymanych materiałów (opracowanych przez metodyka i opiniowanych przez właściwe wydziały Komendy Głównej Policji), a zdobytą przez dzieci wiedzę zweryfikowali poprzez dostęp do Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa. Wszystkie dzieci wzorowo zdały, za co otrzymały dyplom i jednocześnie zdobyły Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka” dla naszej szkoły.

Pierwszaki – jesteśmy z Was DUMNI 😊.

Teraz jesteście wzorem dla następnych pierwszych klas!