Przygotowujemy się do konferencji

"W Szkole Podstawowej nr 81 w Łodzi uczennice i uczniowie przygotowują się do konferencji na temat kompetencji przyszłości. Chcemy wspólnie spojrzeć na rynek pracy jutra z perspektywy dzieci, nauczycieli, rodziców i przedsiębiorców. Konferencja odbędzie się za tydzień, 24 lutego, zostanie nagrana oraz opublikowana dla wszystkich zainteresowanych. Dzisiaj przygotowywaliśmy z Zosią i Alanem nagrania z przedsiębiorcami.

Jest to możliwe dzięki współpracy Szkoły z Łódzkim Uniwersytetem Dziecięcym Politechniki Łódzkiej w ramach projektu ”PHERECLOS - Partnerships for pathways to Higher Education and science engagement in Regional Clusters of Open Schooling”, który jest koordynowany przez Uniwersytet Dziecięcy w Wiedniu."

Tomasz Bilicki