Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019

 

Klub Mówców

wtorek 12.50 -13.35 – p. Anna Bańkowska

Koło plastyczne. Rękodzieło artystyczne dla klas I-VIII

czwartek 15.00 - 16.00 – p. Beata Bednarek

Klub Miłośników Książek dla uczniów klas I-VIII

wtorek 14.50 - 15.35 oraz piątek 13.55 - 14.40 – p. Magdalena Bienias

Klub turystyczno - historyczny

zaplanowane soboty – p. Aleksandra Filipowicz, p. Katarzyna Majcherczyk

Wsparcik z języka polskiego dla chętnych uczniów

wtorek 14.45 -15.30 – p. Anetta Furchel

Wsparcik dla uczniów z klasy 2c

środa 11.45 - 12.30 – p. Dorota Gawin

Język angielski z Kahootem dla klasy 6b

środa 8.00 - 8.45 – p. Milena Kupczyk - Golińska

Programowanie dla uczniów klas IV-VIII

czwartek 16.30 - 17.30 – p. Wioletta Szwebs

Koło hafciarskie dla uczniów klasy 1a

poniedziałek 12.50 - 13.35 – p. Ewa Hofman

 

Zajęcia dodatkowe z j. angieslkiego (story telling and videos)

środa 13.55 - 14.40 – p. Małgorzata Jeż

Warsztaty śpiewu dla chętnych

środa 14.50 - 15.35 – p. Ewa Maciejewska

Zajęcia ortograficzno - gramatyczne

wtorek 14.50 - 15.35 – p. Monika Mazur

Koło matematyczne dla uczniów klas pierwszych

czwartek 8.00 - 8.45 – p. Ewa Montygierd - Łojbo

Zajęcia dodatkowe - technika dla smyka dla uczniów klasy 1d

środa 13.35 - 14.30 – p. Katarzyna Nowak

Zajęcia sportowe dla uczniów klas IV-VIII

poniedziałek 15.35 - 16.35 – p. Beata Bednarek

Wsparcik dla uczniów z klas 4

poniedziałek 8.00 - 8.45 – p. Aleksandra Pilc

koło matematyczne dla uczniów z klas 4

poniedziałek 8.55 - 9.40 – p. Aleksandra Pilc

Koło matematyczne dla uczniów z klas 7

czwartek 15.35 - 16.20 – p. Aleksandra Przybysz

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki

piątek 13.55 - 14.40 – p. Anna Rogalska

Zajęcia dodatkowe "Dbam o zdrowie" - dla uczniów z klas 4 i 5

poniedziałek 14.50 - 15.35 – p. Krzysztofa Rybicka

Tajemnice historii, czyli koło historyczne inaczej - dla uczniów klas III-VIII

czwartek 14.45 – 15.40 – p. Sylwia Sabiniak

Spotkania liturgiczne dla chętnych

środa 14.45 – 15.44 – s. Elżbieta Sarnowska

Wsparcik dla uczniów z klasy 2b

środa 10.45 - 11.30 - p. Justyna Smolec

 

Zajęcia matematyczno - przyrodnicze

czwartek 12.00 - 12.45 - p. Justyna Smolec

 

Wsparcik z j. polskiego dla uczniów z klasy 5d

poniedziałek 13.55 - 14.40 - p. Barbara Świecka

 

Wsparcik z matematyki dla uczniów z klasy 8c

wtorek 8.00 - 8.45 - p. Paweł Zieliński

 

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki dla uczniów z klas 8b i 8c

środa 14.40 - 15.25 – p. Paweł Zieliński