Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

 

Angielski poprzez piosenki dla klas VI - VII

poniedziałek 14.50 -15.35 – p. Blanka Błasik, sala 41

Angielski poprzez piosenki dla klas IV

piątek 13.55 - 14.40 – p. Blanka Błasik, sala 41

Siatkówka

poniedziałek 15.45 - 16.45 – p. Beata Pawełczyk, sala gimnastyczna

Koło turystyczno-krajoznawcze

raz w miesiącu w sobotę – p. Katarzyna Majcherczyk, p. Iwona Herkt - Chlebicz

Zajęcia plastyczne

poniedziałek 9.50 -10.35 – p. Katarzyna Nowak, sala 23

Piłka nożna dla chłopców z klas 3-5

czwartek 15.45 - 16.30 – p. Tadeusz Knop

Zajęcia przyrodnicze "Robaki i inne cudaki"

czwartek 13.55 - 14.40 – p. Katarzyna Kania - Obrzydowska, sala 42

Programowanie dla klas 4-7

czwartek 16.00 - 16.45 – p. Wioletta Szwebs, sala 32

Zajęcia kulinarne dla klas 1-7

środa 14.50 - 15.35 – p. Maria Różalska

 

Zajęcia plastyczne

poniedziałek 15.45 - 17.00 – p. Beata Bednarek, sala 43

Zajęcia plastyczno-techniczne dla klas 1-3

czwartek 15.45 - 16.30 – p. Sylwia Sabiniak, sala 39

Zajęcia matematyczne dla klas 1-3

czwartek 14.45 - 15.45 – p. Ewa Montygierd - Łojbo, sala 31

Klub Mówcy

środa 15.45 - 16.30 – p. Anna Bańkowska, sala 21

Zajęcia plastyczne

poniedziałek 15.45 - 16.30 – p. Ewa Hofman, sala 31

Klub Biznesmena dla klas 1-3

poniedziałek 8.00 - 8.45 – p. Anna Zatorska, sala 28

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze dla klas 1

poniedziałek 12.50 - 13.35 – p. Justyna Smolec, I piętro - wnęka

Plastyka po angielsku

środa 14.50 - 15.35 – p. Monika Grzeszczakowska, sala 39

Zajęcia muzyczne

czwartek 15.35 - 16.20 – p. Ewa Maciejewska, sala 24

W krainie matematyki

czwartek 15.40 - 16.25 – p. Paweł Zieliński, sala 41

Koło eksperymentów dla klas 1-3

czwartek 8.00 - 8.45 – p. Dorota Gawin, sala 28

Klub Miłośników Książek dla klas 1-3

poniedziałek 13.55 – 14.40 – p. Magdalena Bienias, biblioteka

Klub Miłośników Książek dla klas 4-7

czwartek 13.55 – 14.40 – p. Magdalena Bienias, biblioteka

Gry i zabawy językowe dla klas 3-7

poniedziałek 14.50 - 15.35 - p. Milena Kupczyk - Golińska, sala 39

 

Łamigłówki mądrej główki 6-7

czwartek 14.40 - 15.35 - p. Anna Rogalska, sala 39

 

Koło miłośników języka polskiego 4-7

środa 15.45 - 16.30 - p. Barbara Świecka, sala 33