Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Medal ,,Serce-Dziecku''

„Medal Serce - Dziecku” jest honorowym wyróżnieniem przyznawanym ludziom dorosłym za  ich bezinteresowną pracę i poświęcenie na rzecz dzieci. Jest to medal wyjątkowy, bo przyznawany przez dzieci i młodzież.   Kawalerami medalu zostać może każdy dorosły, który swoją pracą, poświęceniem i niezwykłymi czynami służy dzieciom i młodzieży, swoją wiedzą i  zapewnia im troskliwą opiekę i wsparcie, niosąc radość i uśmiech.

Medal „Serce-Dziecku” od 35 lat przyznawany był przez Kapitułę Dziecięco-Młodzieżową, działającą przy Stowarzyszeniu Komitet Dziecka w Łodzi.W związku z ustaniem działalności Stowarzyszenia z dniem 1 stycznia 2023r. tradycję wyróżniania medalem przejmuje Urząd Miasta Łodzi reprezentowany przez Szkołę Podstawową nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi w Łodzi.

Kandydatów do wyróżnienia medalem „Serce–Dziecku” zgłaszać mogą zbiorowo  dzieci mieszkające lub uczące się w Łodzi.  Zgłaszający mają prawo zaproponować tylko jednego kandydata, podając uzasadnienie. Wnioski rozpatruje powoływana każdego roku Kapituła Dzieci i Młodzieży, składająca się z 15 reprezentantów łódzkich szkół każdego typu.   
Wnioski o przyznanie medalu można składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 81 w Łodzi przy ul. E. Plater 28/32 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00 w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem „Medal „Serce-Dziecku”” do 5 maja 2023r.

W tym roku uroczyste wręczenie medali „Serce-Dziecku” będzie miało miejsce 1 czerwca 2023r. o godz. 12.00 przy Pomniku „Pękniętego Serca” w parku Szarych Szeregów.


Wzór wniosku o przyznanie medalu